loader image

volume_off volume_off

Kaya Palazzo Golf Resort Belek

Konsept: Palazzo Her Şey Dahil

Kaya Palazzo Golf Resort Belek, misafirlerine lüks ve ihtişamın yanı sıra, konfor ve ferahlığı da üstün hizmet anlayışıyla yaşatıyor.

Dünyaca ünlü mimarlık firması WATG tarafından projelendirilen Kaya Palazzo Golf Resort Belek, özenle ve kusursuzca tasarlanmış bir eser.

3.500 m2’lik SPA Merkezi, deniz manzaralı, havuza çıkışlı odaları ve süitleri, her gün ve gün boyu süren show ve aktivitelerle yetişkinlere eşsiz anlar yaşatırken, çocuklara sınırsız eğlence sunan mini kulübü, büyük kongrelerin vazgeçilmez adresi Palazzo Kongre Merkezi, Türk ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı a la carte restoranları ve kişiye özel birçok hizmetiyle Kaya Palazzo Golf Resort Belek, siz değerli misafirlerini bekliyor.

Havuza açılan özel terasları ile Luxury Lagoon Suitleri ve farklı türlerdeki Villaları ile Kaya Palazzo Golf Resort Belek, aile tatillerinin vazgeçilmez adresi. Kaya Palazzo Golf Resort Belek, dünyada eşi bulunmayan ve özel hamam, sauna, buhar odası, infinity havuzu, deniz suyu havuzu, tatlı su havuzu, fitness – pilates odası, özel beyaz kum sahilinin ve daha birçok ayrıcalığın bulunduğu Palazzo Mansions ile lüks ve konforlu tatil anlayışını bir üst seviyeye taşıyor.

Dünyaca ünlü restoranların ve birbirinden ünlü DJ’lerin performanslarının yer aldığı Palazzo Lounge ile Belek in eşsiz kumsalında gastronomi ve eğlence birlikte deneyimleniyor.

Booking
9,0
Otelpuan
9,3
Tripadvisor
4,5

Kaya Palazzo Golf Resort Belek'te Kaya Club Card Ayrıcalığı!

Ayrıcalıklı Tatile Geçiş Yap!